Usługi

Sprawdź nasze usługi

Cupiditate Voluptatem Per Etiam Inventore Sociosqu

Montaż instalacji grzewczych

Montujemy instalacje grzewcze wodne i elektryczne jak również nadmuch gorącego powietrza. W naszej ofercie mamy ogrzewania grzejnikowe, podłogowe, ścienne, promienniki sufitowe, kurtyny powietrzne itp.

Montaż instalacji sanitarnych

Doprowadzamy zimną i ciepłą wodę do wszystkich punktów czerpania i odprowadzamy stamtąd wodę zużytą instalacją kanalizacyjną. Instalację cwu zawsze wykonujemy z cyrkulacją.

Montaż kotłów gazowych i elektrycznych

W ofercie mamy również szereg kotłów gazowych jedno i dwufunkcyjnych oraz kotły elektryczne standardowe i indukcyjne.

Montaż pomp ciepła i klimatyzacji

Posiadamy uprawnienia F-gaz co pozwala nam na montaż instalacji zawierających fluorowane gazy cieplarniane, które znajdują się m.in. w klimatyzacjach i pompach ciepła. Kładziemy duży nacisk na ochronę środowiska i z pełną odpowiedzialnością polecamy tego typu rozwiązania w celach grzewczych ponieważ należą one do grupy ekologicznych źródeł grzewczych.

Montaż kotłów klasy 5 i ecodesign na pellet i ekogroszek

Od kilkunastu lat montujemy kotły na ekogroszek i pellet. Zgodnie z ustawą środowiskową od 2019 roku możliwy jest montaż tych kotłów w klasie 5 i ecodesign i takie też posiadamy w naszej ofercie.

Montaż wentylacji i rekuperacji

W związku z coraz większym zainteresowaniem naszych klientów tematyką domów pasywnych i zero energetycznych wyszliśmy na przeciw ich oczekiwaniom i rozszerzyliśmy nasze usługi o montaż wentylacji z odzyskiem ciepła - rekuperacji. Bardzo często łączymy to w jeden kompatybilny system wraz z pompami ciepła.

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Aby zapewnić kompleksowość naszych usług polecamy również uzupełnienie zakresu naszych usług o instalacje fotowoltaiczne, które montujemy na bazie znanych i renomowanych producentów paneli fotowoltaicznych oraz inwerterów.

Montaż paneli solarnych

W celu wykorzystania energii słonecznej w naszej ofercie posiadamy instalacje solarne do celów podgrzewania ciepłej wody użytkowej lub cwu i wspomagania c.o.

Montaż systemów uzdatniania wody

Do tematyki uzdatniania wody podchodzimy bardzo poważnie i każdorazowo robimy to na podstawie otrzymanego od klienta badania wody w przypadku kompleksowej stacji uzdatniania z własnego ujęcia. W ofercie posiadamy również zmiękczacze wody oraz systemy filtracyjne z wykorzystaniem odwróconej osmozy.

Montaż kominków z płaszczem wodnym

Podłączamy kominki z płaszczem wodnym do instalacji c.o. w układach z buforem ciepła jak również do bezpośredniego ogrzewania, wspomagające ogrzewanie jak również jako główne źródła ciepła w instalacjach.

Instalujemy takie marki jak: